Nabízíme

anglonubijské kozy na prodej

Stádo na farmě v současné době skýtá 57 klabonosých, ušatých koz. Jeho základ je importován z Anglie, Belgie a Holandska. Anglonubijská kůzlata se v roce 2019 narodí převážně na jaře. Zájemcům o ně rádi ukážeme matky, otce, babičky, dáme ochutnat mléko. Ohlášené návštěvy vítáme.

více informací

prodej kozího mléka

Mléko anglonubijských koz je jedním z chuťově nejlepších na světě. Je nasládlé plné chuti a jsou z něj vynikající sýry i kysané výrobky. Nemá kozí prk! "Tam, kde je kladen důraz na kvalitu mléka, je mléko anglonubijských koz na prvním místě"..říkají angličané, odkud anglonubijské kozy pocházejí.

více informací

kozí nemoci

Letos zažijeme 9. porodní sezonu. Za tu dobu jsme v našem početném stádě leccos u zdraví koz řešili. Účastníme se školení s veterinární tematikou, kurzů parazitologie, konzultujeme s Klinikou malých přežvýkavců v Brně i s chovateli v chovatelsky vyspělých zemích. Rádi poradíme nebo víme, kde pomoc hledat.

více informací

Kdo jsme

Blázni z jihu. Nejvýstižnější označení uprchlíků z Prahy, kteří opustili podnikatelský svět a snaží se o zachování duševního zdraví, návrat k přírodě a k tradičním hodnotám.

Před pár lety jsme zakoupili v nádherné krajině Hamru nad Nežárkou pozemek přímo u řeky. Postavili dům a kromě jiného propadli chovu anglonubijských koz. Provozujeme agroturistiku.

O nás


 
 
 

CHOV ANGLONUBIJSKÝCH KOZ

FARMA HAMR

Ing. Lenka Hlinková

IČ: 405 70 487

Email:  lenka@farmahamr.cz

Telefon:  +420 602 35 35 56

Sdílejte s námi

 

PENZION FARMA HAMR

CELOROČNÍ UBYTOVÁNÍ

Hamr u Veselí nad Lužnicí

www.ubytovanijiznicechy.cz

Email: penzion@farmahamr.cz

Telefon:  +420 602 35 35 56